środa, 15 kwietnia 2015

zastanawiam się nad tym już trochę trwającym dniem 15 kwietnia, kończąc tu moją poranną kawę.Jak ten kot ,tylko to wirtualnie, przeglądam znajome blogi ,i zastanawiam się nad tym już trochę trwającym dniem 15 kwietnia, kończąc tu moją poranną kawę.

Można odesłać wszystkich do ,,wujka"Google ,
i nic tu nie pisać- bo skąd wziąć dziennie temat do pisania(-;hehe.
Ale z drugiej strony na to patrząc, kto z zaglądających tu do mnie tak szybko  znalazł by taki fajny obrazek jak ten tu z tym kotem..
Jak coś fajnego znajduję w sieci to się tu z wami dzielę i macie dziś ten obrazek.Taki mam sposób na prowadzenie mojego bloga..
Na dworze dziś za oknem pochmurno, jednak ja się dziś za to lepiej czuję, choć tu w mieszkaniu  na termometrze jest teraz 17 stopni. Jednak zahartowana jestem i oswojona z taką temperaturą, a od trzech dni już w kotłowni nie palę.Koszty palenia takiego domu ogromne a ja się z opłatami muszę pomieścić w moim skromnym budżecie.
Więc twardo  czekam na ocieplenie. Podobno ma być dziś 20 stopni.

 To jest też ta irytująca część roku ten kwiecień...

 Bo w kwietniu może być zupełnie różnie,i reguły nie ma, a pogoda jest taka zupełnie nieprzewidywalna i to, co widzę za oknem teraz, wychodząc z domu za 2 godziny, może być już zamierzchłą przeszłością.

 Kwiecień podobno da się przetrwać na dwa sposoby:
 • zostać w domu do odwołania - sposób niestety dla większości niemożliwy do realizacji;
 • albo- być przygotowanym na wszelką ewentualność wychodząc z domu - tu w grę wchodzą duże  torby,albo taka cudowna torba na kółkach jak ta moja, a wewnątrz m. in. nakrycie głowy, i parasol ..( ale to ewentualność na wypadek że naprawdę wychodzić muszę.)
 • A chyba będę musiała, bo skończyły się banany na moje pierwsze śniadanko.

http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/odchudzajace/dieta-japonska-poranny-banan-czy-dieta-morning-banana-jest-skuteczna_39047.html
 •  
  kot2ka
   
  Oceniono 115 razy 85  
  Nie jestem przekonany że banany tuczą. Małpy zjadają ich ogromne ilości i są sprytne oraz szczupłe. Na dodatek moge stwierdzić że banany są bardzo dobre na oczy !!! Nie wierzycię ??? A czy widzieliście jakąś małpę w okularach ??? ha,ha,ha !!!

https://www.jestemfit.pl/diety/7580-fenomenalna-japonska-dieta-bananowa.html


Obrazek i komentarz z sieci

Teraz juz jest 13,49 a ja wrócilam z zakupów. 
Wiało. 
Czapeczka się przydała, jednak jest teraz już ciepło na dworze- (Gliwice-19 stopni teraz)-jak się cieszę-;))

 • Zdjęcie
Już wróciłam Zjadłam banan i popiłam wodą z cytryną.(trzymam wagę i to najważniejsze teraz dla mnie) W kuchni pęcznieje teraz sobie ryż. Zrobię sobie ryż z jarzynami albo z jabłkiem, jeszcze się namyślę)Ciepło się zrobiło, jak widać na tych zdjęciach  zrobionych minutkę temu tu w moim lustrze naprzeciw tego miejsca z którego tu piszę hehe. Muszę sobie sprawić kiedyś jakiś lepszy aparat fotograficzny. Lubię od zawsze zabawę z aparatem, choć tak naprawdę na fotografice zupełnie się nie znam..

Archiwum bloga