wtorek, 10 marca 2015

Dziś nie taki znów zwyczajny wtorek

Według nonsensopedii to

Wtorek – jeden z dni tygodnia. Według większości źródeł pisanych i malowanych jest to dzień umieszczony między poniedziałkiem a piątkiem.

 Ścisłe badania Alberta Einsteina zdają się wskazywać, że wtorek zaczyna się jak tylko skończy się poniedziałek.

 Przypuszcza się, że między poniedziałkiem a wtorkiem znajduje się przerwa na reklamy, ale tej teorii nikt jeszcze doświadczalnie nie potwierdził.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_M%C4%99%C5%BCczyzn
Dzień Mężczyzn

Z okazji Dnia Mężczyzn życzę 
zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
I aby słońce na niebie
 zawsze dla Was świeciło****************************************************************************************************************************

Teraz jest juz południe a ja sobie przez chwileczkę zrobiłam przerwę włączając internet. Cudnie i wiosennie na dworze. Musiałam z rana wystawiać co miesięczne posegregowane worki ze śmieciami i juz zostałam na dworze. Umyłam schody do mojego domu i kawałek ganku wysprzątałam z tego co się nazbierało przez te ostatnie miesiące. Teraz idę sobie zrobić coś do zjedzenia. 


Czy wiesz że...

Kalarepa, gotowana zawiera(ją) dużo witaminy C. Kwas askorbinowy poza tym, że poprawia odporność, hamuje proces powstawania niektórych substancji rakotwórczych w żołądku.


Mam ochotę na coś z jarzyn, i pewnie będą to kalarepy które wczoraj kupiłam w Lidlu. Weszłam z rana na wagę i ucieszyłam się ,że nadal trzymam te 10 kg mniej.. a już się trochę bałam że będzie jakiś efekt jojo.. ale nie.

 Nie gotuję już wszystkie zupy na mięsie. W ogóle wszystko mięsne trochę zredukowałam. Ale jem . 

Wczoraj kupiłam polędwiczki z indyka, ale nie zrobię je jeszcze dziś. Muszę znaleść na nie jakiś przepis tu w necie. Jak znajdę to tu jeszcze dokleję.

Znalazłam taki dowcip zamiast przepisu hehe 


http://www.dowcipy.jeja.pl/3370,pewnego-dnia-pewna-starsza-dama.html

Archiwum bloga