sobota, 20 grudnia 2014

znów o tym jedzeniu i niejedzeniu

Postne dwa dni w tygodniu dla naszego zdrowia

 Badania prowadzone w szpitalu uniwersyteckim w Manchesterze wykazały, że wyłączenie na dwa dni z diety takich produktów, jak makaron, chleb, ziemniaki i tłuste potrawy jest skuteczniejszym sposobem odchudzania się, niż stosowanie diety przez siedem dni w tygodniu.
Tyle na temat sieć
****
To już chyba ostatni dzwonek by się trochę powstrzymać od zbyt obfitego jedzenia przed świętami. Adwent powinien nas do tego przecież zachęcać. A ja w innych latach przestrzegałam to skromniejsze jadło z dobrym skutkiem ,ale nie w tym roku. Wręcz przeciwnie.
Jutro rano wejdę na wagę i zobaczę ile mi przybyło od tego codziennego łasuchowania . a tak się przecież cieszyłam jak mi te 8 kg na wadze spadło parę miesięcy temu.

*****************************************************************************************
Cieszę się że mam taki blog w Onecie do którego jak do pamiętnika coraz częściej zaglądam.
Nawet juz zapomniałam że kiedyś się aż tak odchudzałam. 8 kg. A potem przez te następne kilka lat miałam wszystko z powrotem i jeszcze trochę więcej do tego. 
Boję się powtórki. Muszę się bardzo pilnować. Jak na razie jest wszystko pod kontrolą. Rano wchodzę na wagę i cieszę się że mi na razie nic nie przybywa. 
Latanie po schodach w moim domu, to niezła gimnastyka codzienna. Miałam 79,5 mam 70,5 i tak muszę to utrzymać . Nawet przez święta??? Ech, wszystko prze de mną hehe

Archiwum bloga