czwartek, 16 października 2014

Bo to lubięAle wszystko nietuczące,hehe(jesteście gośćmi , w moim śląskim domu


W dziurawym bucie mieszka mysz. .Nieźle go nawet urządziła. ,Nigdy nie mówię jej "a kysz!"I ona też jest dla mnie miła. 
, Bywa, że wpadnie po sąsiedzku pożyczyć chleba albo sera, albo pogadać o czymkolwiek, kiedy samotność nam doskwiera.
 W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może. Same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. W moim magicznym domu. ciepło jest i bezpiecznie.
Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj tu do nas koniecznie. Przedstawię ci Macieja kota;fascynujący z niego facet. Całymi dniami tkwi w fotelu i lekceważy każdą pracę.Lecz niewątpliwą ma zaletę: gdy spływa wieczór granatowy,on słodko mruczy wprost do ucha najbardziej senne bossa novy.
W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może.Same zmyślają się historie,sam się rozgryza orzech.Licho śpi w kącie cicho i zegar tyka serdecznie.
Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony,zajrzyj tu do nas koniecznie.Tutaj nikt z nikim się nie liczy, gazet nie czyta, plotek nie słucha.Tutaj jest miło i przytulnie, chociaż na świecie zawierucha
 Chociaż w powietrzu wciąż coś fruwa głupieje z wiekiem stara Ziemia,lecz w moim domu, chwała Bogu.nic mimo zmian tych się nie zmienia.
W moim magicznym domu dzięki Ci, dobry Boże,same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech.
 W moim magicznym domu. ciepło jest i bezpiecznie. Gościu znużony, gościu znudzony,jeśli ci kiedyś będzie po drodze,zajrzyj tu do nas koniecznie.
AUTOR TEKSTU: nieznanyhttp://teksciory.interia.pl/hanna-banaszak-w-moim-magicznym-domu-tekst-piosenki,t,477799.html


Archiwum bloga