niedziela, 15 czerwca 2014

Ja mam swoją niedzielę. I cokolwiek by się działo nie oddam jej na potrzeby sprzątania, robienia zakupów i nadrabiania zaległości w najróżniejszych tematach. To jest mój dzień!

Poniżej nie moje teksty. Ale pasują mi tu dziś . Bo jakoś 

zmieniło się tak wiele od czasów mojej młodości w naszym życiu.

 Powiem wam kochani , ze nie wszystko było takie złe,

 a to co teraz także nie zawsze jest takie dobre ...

                         ***************

(...)Jako pierwsi odstąpili od sabatu niektórzy chrześcijanie w Rzymie i  Aleksandrii. Najpierw, aby odciąć się od Żydów i uniknąć prześladowań, gdyż Rzymianie brali chrześcijan za sektę żydowską, a później pod presją dominujących w starożytności kultów słonecznych , których członków pragnęli pozyskać do kościoła. Kulty te czciły niedzielę jako "dzień słońca", do czego zresztą nawiązuje nazwa niedzieli w wielu językach świata (ang. Sunday, niem. Sonntag) .


                               ********************************

(...)2. Gram w tą grę, ty w nią grasz, wpadasz na rzep o wygląd dbasz. Dobrze wiesz, masz już staż, samo nie zrobi się. Flaga na maszt. Przyszedł już czas na jakiś ruch, pięknych pań las przychodzi tu. Bo święcić znów święty dzień, więc chcesz czy nie musisz poświęcić się. Ona tu jest, niejedna,wiesz, czeka na ruch, na jeden gest. Szkoda już słów, wszystkie the best, to koncert i z końcem zaliczysz chrzest. Coś jeszcze chcesz? Czegoś ci brak? W twym mieście gra Sobota, brat. A ja, ot tak, płynę po scenie, ty właź do środka po rozgrzeszenie. 

Ref. Tak właśnie czasem chcemy żyć. (E,e. ESSA) Tańczyć i wrzeszczeć, zdrowie pić. (E,e. ESSA) Czy chcesz czy nie chcesz musisz przyjść. (E,e. ESSA). My tu w najlepsze gramy, pod stopami świat zmieniamy dziś.


Świat zmieniamy dziś. 
świat zmieniamy dziś. 
świat zmieniamy dziś. 
świat zmieniamy dziś. 

Tak właśnie czasem chcemy żyć. 
Tak właśnie czasem chcemy żyć. 

Tańczyć i wrzeszczeć, zdrowie pić.
Tańczyć i wrzeszczeć, zdrowie pić.

Czy chcesz czy nie chcesz musisz przyjść.
Czy chcesz czy nie chcesz musisz przyjść.

My tu w najlepsze gramy, pod stopami świat zmieniamy dziś.*****************************************************************
Zmień producenta, dostawcę i aptekę, w której kupujesz sobie to świństwo, robiące z twojej głowy filozoficzną pustynię". To ktoś napisał, dla którego wiara w Boga jest ,,świństwem" Ja raczej tą wypowiedź wkleiłabym pod tekstem  tego utworu czyli dla tych którzy tak ,,świat zmieniają" Tańczyć i wrzeszczeć, zdrowie pić.
  ..ech..to dopiero pustynia w głowie(-;

Archiwum bloga