środa, 9 kwietnia 2014

Żeby coś się działo


Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić.

 A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo.”
Charles BukowskiŻeby coś się działo

Wiosna w moim ogrodzie 


Już byłam na znajomych blogach,ale mam zupełną pustkę w głowie i nic nie wpisałam do komentarzy W nocy padało, a teraz znów słoneczko pięknie świeci ale się chłodno jakoś zrobiło.
.Nie ma obawy, co to to nie. Na pewno nie wypiję żeby się coś u mnie zaczęło dziać
.Alkohol w  moich wspomnieniach z przeszłości nie najlepiej mi się kojarzy(-;
.Miłego dnia wszystkim zaglądającym  życzę.

                          ****************Jak można urządzić wnętrza na wiosnę?Wiosną potrzebujemy odmiany, także we wnętrzach. Dodatki do wnętrz i żywe kolory pomogą się wyrwać z zimowego letargu.Obrazek z sieciPowszechnie wiadomo, że kolory wpływają na naszą psychikę i samopoczucie. Nie dziwne więc, że po długiej, szarej zimie potrzebujemy odmiany. Także wnętrza na wiosnę powinny wyglądać inaczej. Wiosną we wnętrzach możemy zdecydować się na soczyste i żywe barwy: zielony, żółty, pomarańczowy czy czerwony. Pamiętajmy jednak, że mocne i ostre kolory lepiej stosować w dodatkach, niż w całej aranżacji wnętrza.

Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o innym urządzeniu wnętrz. Wiosna nastraja optymistycznie i takie powinny być wnętrza naszego domu, czy mieszkania.

Nie musimy od razu urządzać wnętrz od nowa i decydować się na gruntowny remont. Wystarczy, że zadbamy o detale.

Urządzając wnętrza na wiosnę, pamiętajmy o kwiatach. Świeże, żywe kwiaty mogą się pojawić w wazonie – sprawdzą się tulipany, żonkile, konwalie. Kwiatowy wzór dodajmy też na przykład na obrusie lub dekoracyjnych poduszkach. Większą, ale efektowną zmianą będzie położenie tapety z kwiatowym wzorem – możemy nią ozdobić tylko jedną ścianę.

Urządzając wnętrza na wiosnę pamiętajmy też o kolorowej dekoracji okna. Na wiosnę warto wymienić zasłony na te w żywszych kolorach, dodać kwiatom nowe osłonki na donice, a może dobrać kolorowe rolety.

Mądre to wszystko, no nie? Lubię kolory w ubiorze i w dekoracjach moich wnętrz. Ale ściany wolę jasne. Bo potem można dobrać różne kolorowe akcenty w zależności od nastroju. 


http://www.mowimyjak.pl/dom-i-ogrod/dekoracja-wnetrz/jak-mozna-urzadzic-wnetrza-na-wiosne,11_53989.html


Archiwum bloga