wtorek, 4 marca 2014

Wtorek (dziś ostatki)

http://horoskop.wp.pl/cid,7,hid,62,page,2,sid,123,title,poniedzialek-Dzien-urodzenia,znak.html

Wtorek (dziś ostatki)Mars sprzyja uprawianiu ulubionych dyscyplin sportowych,


obrazek z sieci

czyli popularny śledź

- dzień zwycięstwa, pomyślny dzień dla 

Baranów i Skorpionów


We wtorek warto myśleć o sobie jak najbardziej pozytywnie. 

Jeśli brakuje nam na co dzień odwagi, nasze działania cechuje minimalizm, a bardziej przedsiębiorcza konkurencja rośnie w siłę, to dzień Marsa jest odpowiedni aby to zmienić.

W tym dniu niech nie zabraknie nam odrobiny brawury i gotowości do podjęcia ryzyka, śmiało ruszajmy do przodu, wykonujmy prace wymagające sporej siły fizycznej. Mars sprzyja uprawianiu ulubionych dyscyplin sportowych, zwycięskim negocjacjom i odporności psychicznej w trakcie wystąpień publicznych.
Łatwiej też dzisiaj przełamać ciche dni w małżeństwie lub w przyjaźni, inicjując owocną i przyjazną pogawędkę, która wyjaśni wszelkie wątpliwości. Jeśli ktoś nam dziś wpadnie w oko, to szykuje się ognisty romansik, ale z małą szansą na dłuższą stabilizację.(Buuu..., hehe)

                               **********************


Dla mnie juz się zaczęło. Spałam po południu i teraz czuję się wyspana. Szkoda że tu jestem teraz bez towarzystwa, bo mogłabym juz balować hehe. 

Kiedy żył mój mąż to nie odpuściliśmy ani jeden taki dzień bez zabawy do północy, a potem normalnie rano do pracy. Oczywiście w tym czasie kiedy jeszcze mąż był zdrów czyli przed jego wypadkiem,ale to dawne już dzieje.
Jutro przywożą mi węgiel w workach, bo niby wiosenna aura ale w mieszkaniu jeszcze zimno u mnie, a węgiel jednak trochę tańszy, od bardzo drogiego gazu . Mars i siła fizyczna jest mi zatem jak najbardziej potrzebna, i to nie tylko jutro, a raczej już dziś ,bo minęła już przed chwilką północ. 

Archiwum bloga