poniedziałek, 3 marca 2014

Poniedziałek – dzień rodziny

http://horoskop.wp.pl/cid,7,hid,62,page,2,sid,123,title,poniedzialek-Dzien-urodzenia,znak.html


Poniedziałek – dzień rodziny, pomyślny dzień dla Raków i Byków

W poniedziałek według energii gwiazd najlepiej skupić się na sprawach rodzinnych oraz domowych. Trzeba też bardziej zadbać o zdrowie, a przede wszystkim o równowagę psychiczną.
Paradoksalnie początek tygodnia wcale nie sprzyja nowym początkom, bo jesteśmy wtedy bardziej podatni na stres.
Być może dlatego, pierwszy dzień tygodnia otrzymał niechlubne miano dnia zawałowca. Unikajmy przede wszystkim pobudzających używek.
To najbardziej kobiecy dzień w tygodniu. Wtedy możemy zająć się urządzaniem wnętrz, nasze mieszkanie stanie się bardziej przytulne. Szczególnej opieki w tym dniu wymagają najmniejsze dzieci. Księżyc patronuje też żywności i rolnictwu.


Urodzeni w poniedziałek:
Dzieci Księżyca to romantycy spragnieni przede wszystkim ciepła rodzinnego i czułej miłości. Czasami posiadają talenty artystyczne, prawie zawsze – manualne. Kochają dzieci oraz zwierzęta. Ich życiem rządzi zmienne koło fortuny szczególnie w sprawach finansowych.
Zdarza się, że często się przeprowadzają i mają wielu przyjaciół. Wśród innych wyróżniają się bujną wyobraźnią oraz silną intuicją, łatwo popadają w stany lękowe lub depresyjne.
Uwielbiają podziwiać zachody słońca nad morzem, chodzić na dalekie spacery oraz przepadają za wszelkimi słodyczami, co czasami owocuje niewielką nadwagą.
Ich wyjątkowy dar od planetarnego opiekuna – to talent literacki. Wiele satysfakcji życiowej osiągają też w życiu spełniając się w roli czułego rodzica.

                 ***********************

W poniedziałek urodził się mój drugi syn. To tak tylko na marginesie, bo nie dlatego tu ten tekst dziś wpisałam. Poniedziałek , ostatni w karnawale i trzeba sobie go tak trochę lekce potraktować no nie. Po tych kolorach trochę zabawy w te dni tygodnia. Dziś więc poniedziałek. Zobaczę czy będą chętni do komentarzy. Macie link na górze to możecie się sami dowiedzieć o innych dniach tygodnia. Dziś wyniosłam wreszcie moją sztuczną choinkę do budynku gospodarczego, i zaczynam się przyglądać garderobie w mojej szafie w sypialni(nie tylko tą jedną w tym domu mam hehe).Wypróżniam zresztą powoli calutką jej zawartość ,bo czeka mnie remont tego pomieszczenia. Ale to pewnie dopiero w kwietniu, więc jeszcze czas i pośpiechu nie ma. Miłego tygodnia zaglądającym do mnie tu życzę-;))

Archiwum bloga