środa, 5 marca 2014

posypać nasze głowy popiołem.   
Środa - dzień informacji i intelektu, pomyślny dla Bliźniaków, Panien, Wodników

Środa podporządkowana Merkuremu sprzyja nauce, zdawaniu egzaminów oraz pozyskiwaniu cennych informacji.
Dzisiaj też najłatwiej nawiążemy kontakty z osobami, które pozytywnie mogą wpłynąć na naszą karierę zawodową lub interesy. Warto dziś podróżować służbowo, odbywać rozmowy kwalifikacyjne.

Czasami też szczęście nam będzie sprzyjać na loterii oraz możemy niespodziewanie odnaleźć zagubione rzeczy. Zdanie dziś przeczytane w książce lub usłyszane gdzieś mimochodem, może stanowić dla nas cenną wróżbę dotyczącą naszej przyszłości lub być trafną wskazówką jak rozwiązać nękający nas problem. Dzisiaj więcej myślmy, mniej chodźmy na randki, bo w uczuciach dominuje wyrachowanie i intelektualny chłód.
Ulubione barwy Merkurego, które mocno wspierają sprawy, którym on patronuje to wszelkie odcienie pomarańczowego i żółtego.
Zapachy wzmacniające jego kosmiczne wibracje to: lawenda, koniczyna, morela, irys

                    ***************** 
Dziś wejdę na moją wagę i zapiszę ile mi przybyło kg po tym jak sobie pofolgowałam  choćby wczoraj pod koniec karnawału. zamiast tańców jedzenie(-; Teraz asceza, ale bezprzesady. Zresztą aż tak za słodyczami nie przepadam jak już to mięsa wyrzec jest mi znacznie gorzej. Ale jarzyny i owoce to moja miłość. Lubię wszystkie i pod każdą postacią. 
Wodnik jestem czyli i tak chyba powinien to byc mój dzień, więc na razie idę spać a potem czas pokaże co zostanie z tych dobrych chęci hehe.
         

Archiwum bloga