poniedziałek, 7 października 2013

Na poprawę humorku coś na wesoło:)
Jaka by nie była wycieczka szczęśliwie do domu powróciłaś, zwiedziłaś.

 Na poprawę humorku masz coś na wesoło:)

Podczas wycieczki do Niemiec, w maleńkim miasteczku, pewna angielska rodzina spostrzegła niewielki, śliczny domek, który wydal im się świetnym miejscem na spędzenie przyszłych wakacji. Od sąsiadów dowiedzieli się, ze właścicielem jest miejscowy pastor.Wkrótce podpisali z nim umowę wynajmu.

 Po powrocie do Anglii, pani uświadomiła sobie,

 ze nigdzie w domku nie widziała WC, zaniepokoiła się wiec,

 że będzie to wygódka za domem. 

Postanowiła napisać do pastora i poprosić o informacje, 

gdzie się ów przybytek znajduje.

 Oto treść listu: 

"Drogi Panie! Jestem osoba, która wynajęła Pański domek. Nie wiem jednak, gdzie się znajduje WC. Czy mógłby Pan mi to wyjaśnić?" 


Otrzymawszy list, pastor nie zrozumiał skrótu WC i 

pomyślał z zawodową 

pewnością, ze chodzi o Anglikański Kościół Niemiecki 

nazywany Wale Chapet. 

Odpowiedział wiec: 

" Szanowna Pani! Doceniam Pani prośbę i mam zaszczyt Panią poinformować, że miejsce, które Panią interesuje, znajduje się 12 kilometrów od domu, co wydaje się nie być wygodne dla tych, którzy chodzą tam często. Dlatego polecam wziąć ze sobą obiad. Trzeba tam się udać na rowerze, samochodem lub tez na piechotę, ale ważne jest, by stawić się punktualnie, żeby mięć miejsce siedzące i żeby nie przeszkadzać innym. Warto wspomnieć, że zamontowano tam klimatyzacje. Panuje obyczaj, ze dzieci siedzą obok swoich rodziców i wszyscy śpiewają chórem. Przy wejściu rozdaje się kartki papieru. Ci, którzy przybywają z opóźnieniem, mogą korzystać z kartki sąsiada. Kartki musza być zwrócone na końcu, ażeby mogły być używane kilka razy. Chciałbym tez zaznaczyć, ze wszystko, co udaje się żebrać, jest rozdawane ubogim. Poza tym miejsce to jest wyposażone jest we wzmacniacze dźwięku, aby można było wszystkiego wysłuchać również na zewnątrz. Z balkonów zaś można podziwiać ogol zgromadzonych.”

Takich przygód nie miałaś więc trzeba z optymizmem iść 

dalej-pozdrawiam Livia


Super no nie? Dzięki Livia-;))

Archiwum bloga