sobota, 9 marca 2013

ubrac się ładnie dobrze i tanio- przegladam szafę i mam takie 2 kurtki typu BOMBER JAKET he he

wilkolak1003 - Mirek

Wiosna

Wszyscy wiosenki wypatrujemy -
ciepełka przecież bardzo pragniemy,
i żeby słonko ładnie świeciło…
i nasze buźki kolorem barwiło.

Już ją czujemy... jest nie daleko,
gdy do nas przyjdzie będzie nam lekko.
Grube futerka wówczas zrzucimy,
i w letnich ciuszkach się rozluźnimy.

Za tym tęsknimy, tego tak chcemy,
każdego promyka bardzo łakniemy.
Przybywaj do nas wiosno kochana
przez wszystkich bardzo oczekiwana.

01.03.2013 r.

autor : mirek.sokol@interia.pl


Przysłał(a): Mirek Sokół

http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/moda-i-uroda/jak-ubrac-sie-ladnie-dobrze-i-tanio,14_38214.h

Dobrym rozwiązaniem dla osób dysponujących mniej zasobnym portfelem (a zarazem cierpliwych, bo na wyprawę do sklepów z używaną odzieżą trzeba zarezerwować sobie naprawdę dużo czasu) mogą być zakupy w lumpeksach. Choć wielu ludziom  wciąż kojarzą się one z dziurawą i dziwnie pachnąca odzieżą, od kilku lat za sprawą nowo powstałej subkultury hipsterskiej  stały się miejscami, gdzie z łatwością można znaleźć ubrania dobrej jakości, których pozazdrościliby nam nawet  trendsetterzy. Niestety, zakupy w takich miejscach wymagają czasu oraz umiejętności szukania, by w stertach ciuchów znaleźć pasującą do nas perełkę.

http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/moda-i-uroda/jak-ubrac-sie-ladnie-dobrze-i-tanio,14_38214.html

Każdy ma wolny wybór gdzie kupuje swoje ubrania.
Ja uwielbiam szperać w ciucholandach do tego stopnia, że sama teraz już moglabym otworzyć podobną placówkę z tym co tam wyszperałam.
Prawie wszystko z tego to klasyczne ubiory, i dodatki w postaci szali ,szalików i chust. 
Mam to gdzie trzymać, i trzymam w dużych grubych workach na śmieci.
W szafach tylko to co się nosi aktualnie.
 Oczywiście w zwiazku z tym zawsze mam się w co ubrać. 
I tylko czasem coś z nowych części garderoby dokupuję w naszym dzielnicowym butiku u mojej dobrej znajomej starszej ode mnie Pani ,ktora pomaga handlowac swojemu synowi.,i która się cieszy kiedy do niej zaglądam nie tylko na pogaduszki i wiadomości o tym co się w naszej dzielnicy dzieje,
 i w co kobietki w naszym wieku w tym sezonie w naszej dzielnicy się ubierają, bo przeciez nie jestem papuga i nie lubię się aż zanadto wyróżniać z otoczenia.
Choć jednak niechcący jednak się pozytywnie chyba troszkę wyróżniam. Ale tak ma być. Pomimo mojego wieku lubię dobrze wyglądać.


MUST HAVE – KURTKA TYPU BOMBER JACKETAle to już było no nie? Czasem warto cos chomikować. Obrazek mam z sieci.
Dodane przez Redakcja
01 Marzec '13
Trend z pogranicza stylu rock i glam – kurtka bomber jacket – triumfalnie powraca na półki sieciówek w nadchodzącym sezonie. Zauważyliśmy, że jest to jeden z hitów kolekcji wiosna-lato 2013 i tym razem to propozycja nie tylko dla motocyklistów czy skinheadów! Owszem, szukając źródeł inspiracji tego modelu doszukamy się elementów zaczerpniętych z garderoby tych subkultur, bo męski, klasyczny krój połączony z uniwersalną kolorystyką to główne atuty tej kurtki, ale tej wiosny nosić ją będą wszyscy miłośnicy mody.

Bomber jacket przebojem opanowały półki i wieszaki sieciówek, a także światowe wybiegi. Przedstawiamy zatem przegląd najciekawszych propozycji, które znajdziecie w popularnych sieciówkach.
Podobno modny deseń , mam podobną z kwiatkami .Wszystko z czasem powraca do mody. Tylko zdrowia, o,i ładnej wiosennej pogody życzyć. Miłego dnia zaglądającym życzę.

Archiwum bloga