wtorek, 17 maja 2016

poniedziałek, 16 maja 2016http://www.majorka.com.pl/sa-coma.xml

Pięknie było ale się skończyło....

http://www.majorka.com.pl/sa-coma.xml

Trochę to jeszcze potrwa zanim tu znów będzie ,,normalnie" he he. Jakoś nie mogę się opamiętać po  podróży.... tam było cieplutko ,a tu taki( jak na razie mam nadzieję) ziąb...(-; 

6 komentarzy:

 1. Witaj Uleczko, dobrze, że już wróciłaś, smutno było bez Ciebie. Napisz jaka tam była pogoda, bo ja za 2 tygodnie lecę w tamte strony..pozdrawiam , Aga
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślałam o Tobie i myślałam że tam już jesteś. Było ciepło i w ogóle super. Tylko raz przechodziła burza i trochę padało. Za to za zimna woda dla mnie na kąpiel w morzu, choć kapiących nie brakowało. Życzę udanego pobytu i szczęśliwego powrotu Aga.Buziaki serdeczne-;))
   Usuń
 2. ... witaj w domu ... wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej ... walnij setę, zrobi się cieplej ... ogarnij trochę to wszystko i pokaż jak to było na plaży ... pozdrawiam ... :)
  OdpowiedzUsuń
 3. Oj nie najlepiej he he, bo ziiiimno(-; a z tą setą to rzeczywiście zupełnie dobry pomysł Andrzeju. Buziaki-;))
  OdpowiedzUsuń
 4. Zadowolona, szczęśliwa, a to najważniejsze :)
  Czekamy na relacje z urlopu i oczywiście zdjęcia. Pozdrawiam Uluś serdecznie :)
  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro pisać ale ze zdjęciami to nie będzie takie proste jak na razie. Nic mi tu nie funkcjonuje ,a mam masę zdjęć. Piękny jest ten Świat Aniu. I miłych chętnych do pomocy ludzi spotkałam . Aż się zdziwiłam czasem że aż tylu ich było. Buziaki serdeczne-;)

Archiwum bloga