piątek, 12 czerwca 2015

bez powodzenia, marne byłoby to nasze życie.

Seneka ma rację, bo przeciwności losu naprawdę każdego z nas uczą mądrości,a powodzenie może i czasem ją nam odbiera, ale bez powodzenia, marne byłoby to nasze życie. 

Powodzenie w moim wieku to juz nie u płci przeciwnej hehe, co to to juz nie. 
Ale kiedy tak wszystko kwitnie i rośnie co z taką troską sadziłam i pielęgnowałam w około,a także a może i przede wszystkim moje dzieci które urodziłam i wychowywałam a łatwe to nie było, ale za to teraz serce cieszy,widząc jak pokolenie się pomnożyło i jakoś sobie w tym niełatwym świecie  radzi. 

Właśnie tak sobie o tym pomyślałam dziś czytając tę sentencję  w necie..

Przeciwności losu naprawdę każdego z nas uczą mądrości,a powodzenie może i czasem ją nam odbiera.

Seneka

                             *********
Kupiłam sobie na stare lata taka maszynkę i teraz dziennie jem lody hehe, które sama produkuję. Wchodzę dziennie na wagę bo utyć przy tym nie chcę, a to wcale nie takie proste przy takich pysznościach jak te wczoraj wyprodukowane lody truskawkowe. 
darmowy hosting obrazków
obrazek z sieci

Ale odtłuściłam przepis i zamiast śmietany serek z kubełka, 7% mleczko do kawy, 2 cale jajka, trochę cukru(około 2 łyżek)1 cukier waniliowy, i truskawki które wcześniej zmiksowałam w blenderze.(jak ja lubię te wszystkie urządzenia w kuchni hehe).
Dziś weszłam na wagę i odetchnęłam z ulgą. Wszystko w porządeczku. 

Zdjęcie
Okulary przeciwsłoneczne, bo wybierałam się dziś na cmentarz uporządkować groby. Już wróciłam i teraz zajadam te robione wczoraj lody dla ochłody bo-GORĄCO!!!!


Nie chudnę i nie tyję. Eureka.
                           ****************
http://potrawyzkaloriamiii.blog.onet.pl/2014/10/01/lody-z-adwokatem-tydzien-z-ajerkoniakiem/
Znalazłam przed chwilką taki link na domowe lody..


Archiwum bloga