wtorek, 13 stycznia 2015

Dzis w programie sprzątanie mojej łazienki- praktyczne porady dla przypomnienia

Toaleta
Do mycia muszli klozetowej potrzebne są gumowe rękawiczki, ręczniki papierowe i płyn do mycia toalet. Zużyte ręczniki wyrzucaj do kosza na śmieci, by nie zatkać muszli.
*Deskę, spłuczkę i zewnętrzną stronę muszli klozetowej można umyć uniwersalnym płynem do czyszczenia  . Pamiętaj zwłaszcza o czyszczeniu spłuczki.
*Do czyszczenia muszli przydadzą się też:
tabletki do czyszczenia protez (wrzuć i zostaw na noc, rano spłucz wodę),
cola (wlej szklankę coli, zostaw na godzinę - zlikwiduje osad i plamy),
soda oczyszczona (raz w tygodniu wsyp do muszli szklankę sody oczyszczonej i spuść wodę - pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i unikniesz zapchania rur).
moja łazienka ale zdjęcie jest robione latem kiedy sprzątałam i to okno pucowałam..dziś bez okna. Poczeka sobie na inny termin..

******************************************************
Teraz jest 17,06 i jestem kaput-em hehe. Ale i tak dziś sporo się ruszałam jak na moje słabe samopoczucie z tą dzisiejszą ścisłą dietą. Gwoli ścisłości to te porady są z netu ,nie moje,a wkleiłam je tu po to by z wami podyskutować na tematy tego co wy używacie by w tym pomieszczeniu mieć czysto, a nie  ładować tu ciągle jakąś żrącą chemię. Z tym już raczej ostrożna jestem, bo dawno temu byłabym się śmiertelnie zatruła. Ledwie z tego uszłam cało..Na dziś koniec z robotą, całą łazienkę jeszcze nie wypucowałam ale od czego jest dzień następny .

Zdjęcie

.a taki dom to jak wieża Eiffela, kończysz na samym dole to możesz znów zacząć od nowa..na górze..

Archiwum bloga