sobota, 14 września 2013

Jak modnie miksować kolory?

http://stylissima.pl/2013/07/jak-modnie-miksowac-kolory/
Jak modnie miksować kolory?


Jeśli zastanawiacie się, jak połączyć kolory swoich ubrań i dodatków w zaskakujący i modne zestawy, mamy coś dla Was. Redaktorzy portalu fashonising.com wybrali 8 najgorętszych (wcale nie próbujemy nawiązaćdo temperatury za oknem,Czy odważyłybyście się połączyć na przyklad:
 1. granatowy ze szmaragdowym,
 2. neonowy żółty z turkusem,
 3. pistację z soczystym niebieskim,
 4. purpurę z fioletem,
 5. granatowy z liliowym,
 6. soczystą pomarańcz z ostrym różem,
 7. mandarynkowy z brzoskwiniowym.
 8. miętowy z morską zielenią?
Ciekawe czy któryś z tych zestawów kolorystycznych przebije supermodne w Polsce (już chyba od ponad roku!) zestawienie szarości z pudrowym różem.:
rozowy-szary
Wszystkie propozycje redaktorów fashonising znajdziecie na: http://www.fashionising.com/clothing/b–color-combinations-clothing-color-mixing-56939.html
      
 1. Tak bym się jednak nie odważyła wyjść u nas na ulicę ,nawet gdybym miała figurę tej seniorki. A buty chyba podobne mam jeszcze u siebie w schowku. A kolor i wiązanie szalika mi się podoba . Tylko ta kusa długość i princeska to chyba lekka   przesada...
          
                                                          ***************************
     
 1. soczystą pomarańcz z ostrym różem, ???  Ech no chyba za bardzo szokujące. Trzeba już wymienić letnie ubrania na jesienne. Przeglądam w necie strony które pokazują panie seniorki modnie ubrane na ulicę. 
 2. pistację z soczystym niebieskim, to juz lepiej hehe
 3.                                                            

Archiwum bloga