sobota, 12 stycznia 2013

Zieleń daje nadzieję, wzmacnia poczucie własnej godności, przyciąga pieniądze i bogactwo. Jest to kolor urodzaju, prawdy, młodości, niewinności, zdrowia. Może też pełnić rolę afrodyzjaku i pobudzać energię seksualną. (...)


mhttp://magia.onet.pl/artykuly/ezoteryka,615/co-moze-kolor,51892.htl

Trochę relaksu w dzisiejszą sobotę. Znalazlam ten tekst dziś w necie. Kto ma ochotę na cały tekst wystarczy klikać w link powyżej


Wierzyński Kazimierz


Zielono mam w głowie


Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną 


na klombach mych myśli sadzone za młodu 


Pod słońcem co dało mi duszę błękitną 


i które mi świeci bez trosk i zachodu. 


Rozdaję wokóło mój uśmiech, bukiety 


rozdaję wokoło i jestem radosną 


wichurą zachwytu i szczęścia poety 


co zamiast człowiekiem powinien być wiosną! 


Przysłał(a): iwona30Wiersz umieścił użytkownik: iwona30

ZIELONY
Jeśli nie radzisz sobie ze sprawami z przeszłości, użyj koloru zielonego, aby odzyskać wewnętrzną harmonię. Może też pomóc ci w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów.
Zielony pomaga pozbyć się agresji w kontaktach z najbliższymi lub uleczyć złamane serce. Ułatwia usuwanie negatywnych wzorców i przekonań, przywraca równowagę i eliminuje szok w sytuacjach stresu. Jeśli potrzebujesz relaksu, medytacji i terapii, zielony uzupełni twoją energię. Zieleń daje nadzieję, wzmacnia poczucie własnej godności, przyciąga pieniądze i bogactwo. Jest to kolor urodzaju, prawdy, młodości, niewinności, zdrowia. Może też pełnić rolę afrodyzjaku i pobudzać energię seksualną. (...)Andrea, która zawsze ubierała się na czarno, nigdy nie miała wystarczająco dużo energii, aby zająć się dwójką małych dzieci. Przyszła do mojego gabinetu tak wyczerpana, jakby dźwigała na swoich plecach ogromny ciężar. Gdy starałam się dociec, dlaczego ubiera się na czarno, odpowiedziała, że ma rzeczy tylko w tym kolorze.
Co może kolor?
Zastanowiło mnie, dlaczego wszystko w życiu Andrei było albo czarne, albo białe. Zaproponowałam jej, żeby wprowadziła więcej barw do życia – w ubraniach, w wystroju domu, w spożywanych pokarmach itd. Zadziwiające, ale gdy Andrea zaczęła nosić kolorowe stroje, jej postawa wobec życia także zaczęła się zmieniać. Stała się bardziej elastyczna, kreatywna i szczęśliwa. Zaleciłam jej, aby przeprowadzała wizualizację koloru, dzięki czemu w krótkim czasie jej energia życiowa niewiarygodnie wzrosła.

CZARNY

Czarny jest kolorem ochrony, wytrzymałości i wycofania. Wiąże się z dyscypliną, wytrwałością i szacunkiem. Jest bramą do nowych doświadczeń, próbą siły i charakteru. Wiele osób doświadcza wrażenia pogrążania się ich duszy w ciemnej nocy, zanim rozwiążą jakiś problem, zdobędą niezbędną wiedzę i przejdą na jaśniejszą stronę życia. (…) Łączenie czerni z innymi kolorami pozwoli ci uwierzyć w możliwość osiągnięcia sukcesów.


To jest strój który teraz i ja używam jak się wybieram na wizytowo. Niekoniecznie czarne spodnie,bo lubię i mam w kolorze czekolady,beżu i popielu. Buty w kolorze ubrania i na obcasiku.Aby lepiej się wysypiać, kup pościel w kolorze indygo. Zawsze używaj czerwieni i złota, gdy zechcesz przyciągnąć do swojego życia bogactwo i powodzenie. Rozważ dobrze, jak urządzić dom oraz biuro i jakie ubrania nosić.

Archiwum bloga