niedziela, 11 września 2016


niedziela, 11 września 2016


Czasem trzeba zostawić za sobą to co było ważne kiedyś, dla tego co jest ważne dziś.

(...) życie jest niewiadomą. I ta niewiadoma nas zmienia - zmienia nasze poglądy, pragnienia, to, w co wierzymy. i naszych bliskich... - ich także zmienia, tylko czasem w taki sposób, że drogi prowadzą nas w przeciwnych kierunkach...

 I jesteśmy od siebie coraz dalej, a dostrzegamy to dopiero, gdy dzielą nas już  lata świetlne..

. Czasem trzeba zostawić za sobą to co było ważne kiedyś, dla tego co jest ważne dziś. Czasem trzeba zamknąć jedne drzwi, żeby otworzyć następne. I dobrze jest zrobić to w porę, zanim zniszczymy nawet dobre wspomnienia.

. Jeśli coś się kończy, to coś innego się zaczyna.
 Zawsze tak było i zawsze tak będzie, ale dla siebie Ty musisz być centrum . Bez Ciebie Twój własny świat nie istnieje przecież.

                               ******************

Podoba mi się więc skopiowałam tu dla nas do poczytania. Mądre to, nie ma co.

A ja przed chwileczką otworzyłam drzwiczki piekarnika i wyjęłam świeżo upieczony placek drożdżowy z kruszonką na który miałam już od jakiegoś czasu ochotę. Jeszcze ciepły, zjadłam już kawałek ,nawet bez kawy i przed podwieczorkiem. Czasem warto sobie dogodzić nie licząc kalorie...

http://www.mojegotowanie.pl/przepis/ciasto-drozdzowe-z-kruszonka-1
Dyzio na kolanach Wnuka, i widać że się już nie boi,a fotkę zrobiłam dziś po południu

Młodzi już powrócili z Chorwacji. Idę popatrzeć na radość ich pieska Dyzia. Jak mi się uda zrobię mu zdjęcie, jak będą mieli ochotę na coś słodkiego ciasto będzie jak znalazł..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga