wtorek, 29 września 2015

Czekaliśmy na greckiej wyspie Kos na powrót do Katowic-Pyrzowic.

http://kontakt24.tvn24.pl/problemy-polskich-turystow-w-grecji-wylecieli-po-kilkunastu-godzinach,180712.html


Problemy polskich turystów w Grecji. Wylecieli po kilkunastu godzinach • Kilkanaście godzin czekali polscy turyści na greckiej wyspie Kos na powrót do Katowic-Pyrzowic. Lot zaplanowany na sobotę o godz. 20:45 czasu lokalnego został przełożony ze względu na awarię. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.Jak poinformowało w niedzielę przed godz. 9 biuro rzecznika prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, opóźniony samolot z polskimi turystami wyleciał już do Polski. "O 10.30 wylądowaliśmy na lotnisku w Pyrzowicach" - napisał Reporter 24 Piotr.
  Wcześniej grupa turystów spędziła na lotnisku kilkanaście godzin.

  "Lot został wstrzymany"

  O problemach z samolotem dowiedzieli się w autobusie, który dowoził ich na lotnisko.
  - Zawrócono nasz autobus po tym, jak kapitan poinformował o usterce. Lot został wstrzymany. Po północy usłyszeliśmy, że kolejny lot będzie o godz. 5.45, ale samolotu jak nie było, tak nie ma - relacjonował Piotr, który utknął na greckim lotnisku.
  - Usterka techniczna została naprawiona i turyści wrócili tym samym samolotem - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Radomir Świderski, rzecznik Rainbow Tours.
  Wcześniej turyści oczekując na samolot otrzymali voucher 20 euro do wykorzystania na posiłek i napoje???.(nic takiego nie dostalam) Z kolei jak napisał Mily, oczekujący na lotnisku otrzymali kanapki i napoje.
  Według relacji, jakie napływały na Kontakt 24, turyści do Grecji wylecieli z kilkoma biurami podróży, m.in. z Rainbow Tours.

  Jeszcze teraz nie mogę się pozbierać tak mi to czekanie dało w kość.. Najgorzej jednak mieli rodziny z malutkimi dziećmi.

  Archiwum bloga